DONUK TABANLARIMIZ

Margherita Pizza

Yarı pişmiş Margherita içinde el açması taban, sos ve Mozzarella bulunur. ister direk Margherita olarak ister üzerine şarküteri ve manav ürünleri ekleyerek çeşit çeşit pizza yapabilirsiniz.

28cm El Açması Pizza Tabanı

28 cm el açması pizza tabanı ile hem gel al, hem de paket servis imkanı.

45cm Pizza Tabanı

45 cm pizza tabanı ile cadde, üniversite gibi yerlerde dilim pizza dükkanı imkanı.

 

SİZE EN UYGUN İŞ MODELİ

  • Franchise anlaşması ile size en uygun iş modelini seçip sıfırdan kurgulanan ve tam size uygun bir işletmeye sahip olabilirsiniz.
  • Eğer bir işletme sahibiyseniz, ekstra alana, ustaya ve operasyona ihtiyaç duymadan sadece bir fırın ile menünüze nefis pizzalar ekleyebilirsiniz.
  • Hali hazırda sürdürdüğünüz iş modeline Gideros Pizza’yı dahil ederek uygun alan ve bölüm’de bir pizza köşesi oluşturabilirsiniz.
EKŞİ MAYALI
İTALYAN PİZZA

28 cm el açması pizza tabanımız, ekşi mayalı, prebiyotiktir. Aynı zamanda katkı maddesi ve koruyucu içermez. Ürünümüz soğuduktan sonra ısıtılarak tekrardan çıtır olarak tüketebilirsiniz.

KENDİ PİZZANIZIN

Şefi Olun!

Pizza tabanımızın üzerine domates sos, Mozzarella peyniri, çeşitli şarküteri ve manav ürünleri ekleyerek işletmenizde farklı pizza modelleri satabilirsiniz.

Pizza tabanlarımızı ister çözdürerek ister direk donuktan önceden ısıtmış olduğunuz fırına doğrudan çıplak bir şekilde koyarak 3 ila 5 dakika arasında nefis ekşi mayalı italyan pizzanızı sunabilirsiniz.

Ekşi Mayalı İtalan Pizzalarla

DİLİM

PİZZA

Sektörüne Girin

Müşterilerinizi

Ekşi Mayalı bir İtalyan Pizza İle Tanıştırın

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ekşi Mayalı Hamur
San Marzano Domates Sosu
48 Saat Soğuk Fermente
Mozarella Peyniri
Prebiyotik
Kaliteli Malzemeler

GİDEROS BLOG

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor